روابط عمومی صندوق کارآفرینی امید
شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
Rss
‍ پرداخت حقوق معوقه كارگران اولويت تسهيلات كرونا به كارفرمايان است گیتی آنلاین 
علي آشتاب در گفت و گوي اختصاصي با "گيتي آنلاين" ضمن تبريك هفته دفاع مقدس بيان داشت : در راستاي حمايت از بنگاه هاي آسيب ديده و مشاغلي كه به واسطه بروز و ظهور... ادامه »
افتتاح و احياي 200 كارگاه توليد نوشت افزار ايراني اسلامي گیتی آنلاین 
به گزارش گيتي آنلاين به نقل از روابط عمومي بنياد بركت، اميرحسين مدني با اعلام اين خبر اظهار داشت: بنياد بركت براي افتتاح، احيا و حمايت از 200 كارگاه توليد... ادامه »
وام 50 ميليون توماني بانك سينا براي مددجويان كميته امداد حضرت امام(ره) گیتی آنلاین 
به گزارش روابط عمومي بانك سينا اين وام بر اساس انعقاد تفاهم نامه همكاري با كميته امداد حضرت امام(ره) و به منظور كمك به بهبود وضعيت معيشت و رفاه مددجويان... ادامه »
دفتر مشاوره و هدايت تحصيلي دانشگاه آزاد اسلامي دزفول راه اندازي شد آنا 
دفتر مشاوره و هدايت تحصيلي دانشگاه آزاد اسلامي واحد دزفول با حضور معاون فرهنگي و دانشجويي اين واحد دانشگاهي راه اندازي شد. به گزارش خبرنگار خبرگزاري آنا... ادامه »
دستگاه هاي اجرايي و بانك هاي شهرستان تسهيلات كرونا را جذب كنند شبستان 
آزادي گفت: جذب تسهيلات كرونا در اولويت كاري دستگاه هاي اجرايي و بانك هاي عامل شهرستان قرار گيرد. فرماندار شهرستان بدره در گفت و گو با خبرنگار... ادامه »
آستارا و گردنه حيران قطعه جدانشدني از گيلان هستند شبستان 
آيت الله فلاحتي در واكنش به چاپ عكس گردنه حيران با نام اردبيل در كتاب درسي گفت: هيچكس نبايد اين ادعا را كند كه آستارا و گردنه حيران متعلق به منطقه ديگري... ادامه »
ايجاد 2 هزار فرصت شغلي با افتتاح 200 كارگاه نوشت افزار بنياد بركت ایمنا 
ايجاد 2 هزار فرصت شغلي با افتتاح 200 كارگاه نوشت افزار بنياد بركت مديرعامل بنياد بركت ستاد اجرايي فرمان امام (ره) با افتتاح و احياي 200 كارگاه توليد... ادامه »
نرخ اشتغال در كهگيلويه و بويراحمد 12 درصد است/ احتمال افزايش نرخ بيكاري با وجود كرونا دانا 
نيكمرام با بيان اينكه آخرين نرخ اشتغال استان 12 درصد است، گفت: در سال جاري شرايط كرونا تاثير بسيار بدي بر اقتصاد گذاشت بطوريكه ممكن است در آينده با افزايش... ادامه »
آسيب به بستر معدنكاري با دلالي روزنامه گسترش صمت 
همواره كساني بوده‌اند كه باعنوان دلالي وارد فعاليت اقتصادي شده و توانسته‌اند سودهاي كلاني حتي بيشتر از توليدكنندگان به‌دست آورند. حوزه معدن نيز از اين روند... ادامه »
تيغ استثمار ثروت و نژادپرستي بر گلوي مردم آمريكا/ بودجه آدمكشي بيشتر از محروميت زدايي است دانا 
نخبگان ثروتمند در آمريكا با هدف گسترش ثروت و قدرت خود از ابزاري مانند؛ دزدي، محروم سازي و استثمار استفاده مي كنند و منابع ناچيزي به سرمايه گذاري در مسكن،... ادامه »