روابط عمومی صندوق کارآفرینی امید
شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
Rss
مشاهده مطلب
گفتگوي تصويري مديرعامل صندوق كارآفريني اميد
گفتگوي تصويري مديرعامل صندوق كارآفريني اميد 10 تيـــر 1399 به اطلاع كارآفرينان محترم مي رساند، بمناسبت فرارسيدن دهه كرامت و ميلاد با سعادت ثامن الحجج... ادامه »
مشاهده مطلب
آزمون جهاني كرونا
ادامه »
مشاهده مطلب
رعايت فاصله اجتماعي در شعب صندوق كارآفريني اميد
رعايت فاصله اجتماعي در شعب صندوق كارآفريني اميد ادامه »
مشاهده مطلب
رعايت فاصله اجتماعي
در كليه شعب صندوق كارآفريني اميد فاصله اجتماعي رعايت مي شود ادامه »
مشاهده مطلب
رمز و راز موفقيت زنان شاغل در خانه داري
راز موفقيت زنان شاغل در فرزند پروري و خانه داري در چيست وضعيت زندگي امروزه به خصوص در كلان شهر ها به گونه اي است كه كار كردن مرد به تنهايي نمي تواند كفاف... ادامه »
مشاهده مطلب
زنان شاغل سالم تر و شادترند يا زنان خانه دار
شغل سبب ارتقا روحي زنان مي شود و فكر توليد را در آنها افزايش مي دهد و اين مزيتي بر زنان خانه دار است. در ادامه بحث با ما باشيد. پژوهش هاي نشان داده كه... ادامه »
مشاهده مطلب
زنان شاغل، حتما بخوانند!
خانم خسته و كوفته روي كاناپه مي نشيند و براي لحظه اي چشم هايش را مي بندد. آنقدر خسته است كه هميشه در اين شرايط خوابش مي برد اما امشب به جاي خواب باران اشك... ادامه »
مشاهده مطلب
جهـان در محـاصره قوهـاي سيـاه
نظريهپرداز معروف آمريكايي، در شماره ژوئيه- اوت ،» فرانسيس فوكوياما « . مورخان آينده تاثيرات نسبتا بزرگي را به پاندمي ويروس كرونا فعلي نسبت ميدهند؛ چالش... ادامه »
مشاهده مطلب
در مديريت كرونايي جامعه به رسميت شناخته شد
آنچه تاكنون بيشتر درباره كرونا گفته و ديده شده، معطوف به تبعات و آسيب ھاي وارده به بخش ھاي مختلف دركشورھاست. اما آيا اين ويروس عالمگير و البته نوع... ادامه »
مشاهده مطلب
هنر بومي نجات دهنده صنعت / رشد اقتصادي كشور و دور شدن از اقتصاد نفتي در سايه توجه به صنايع دستي
صنايع دستي كشور اگر به درستي هدايت شود ديگر نيازمند حمايت هايي نظير بيمه هنرمندان از طرف نهادهاي ديگر نخواهند بود و اين صنعت به تنهايي قابليت تبديل به قدرت... ادامه »
۱ ۲ .