روابط عمومی صندوق کارآفرینی امید
شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
Rss
‍ پرداخت حقوق معوقه كارگران اولويت تسهيلات كرونا به كارفرمايان است گیتی آنلاین - ۱۳۹۹/۰۶/۲۹
علي آشتاب در گفت و گوي اختصاصي با "گيتي آنلاين" ضمن تبريك هفته دفاع مقدس بيان داشت : در راستاي حمايت از بنگاه هاي آسيب ديده و مشاغلي كه به واسطه بروز و ظهور... ادامه »
افتتاح و احياي 200 كارگاه توليد نوشت افزار ايراني اسلامي گیتی آنلاین - ۱۳۹۹/۰۶/۲۹
به گزارش گيتي آنلاين به نقل از روابط عمومي بنياد بركت، اميرحسين مدني با اعلام اين خبر اظهار داشت: بنياد بركت براي افتتاح، احيا و حمايت از 200 كارگاه توليد... ادامه »
وام 50 ميليون توماني بانك سينا براي مددجويان كميته امداد حضرت امام(ره) گیتی آنلاین - ۱۳۹۹/۰۶/۲۹
به گزارش روابط عمومي بانك سينا اين وام بر اساس انعقاد تفاهم نامه همكاري با كميته امداد حضرت امام(ره) و به منظور كمك به بهبود وضعيت معيشت و رفاه مددجويان... ادامه »
دفتر مشاوره و هدايت تحصيلي دانشگاه آزاد اسلامي دزفول راه اندازي شد آنا - ۱۳۹۹/۰۶/۲۹
دفتر مشاوره و هدايت تحصيلي دانشگاه آزاد اسلامي واحد دزفول با حضور معاون فرهنگي و دانشجويي اين واحد دانشگاهي راه اندازي شد. به گزارش خبرنگار خبرگزاري آنا... ادامه »
دستگاه هاي اجرايي و بانك هاي شهرستان تسهيلات كرونا را جذب كنند شبستان - ۱۳۹۹/۰۶/۲۹
آزادي گفت: جذب تسهيلات كرونا در اولويت كاري دستگاه هاي اجرايي و بانك هاي عامل شهرستان قرار گيرد. فرماندار شهرستان بدره در گفت و گو با خبرنگار... ادامه »
آستارا و گردنه حيران قطعه جدانشدني از گيلان هستند شبستان - ۱۳۹۹/۰۶/۲۹
آيت الله فلاحتي در واكنش به چاپ عكس گردنه حيران با نام اردبيل در كتاب درسي گفت: هيچكس نبايد اين ادعا را كند كه آستارا و گردنه حيران متعلق به منطقه ديگري... ادامه »
ايجاد 2 هزار فرصت شغلي با افتتاح 200 كارگاه نوشت افزار بنياد بركت ایمنا - ۱۳۹۹/۰۶/۲۹
ايجاد 2 هزار فرصت شغلي با افتتاح 200 كارگاه نوشت افزار بنياد بركت مديرعامل بنياد بركت ستاد اجرايي فرمان امام (ره) با افتتاح و احياي 200 كارگاه توليد... ادامه »
نرخ اشتغال در كهگيلويه و بويراحمد 12 درصد است/ احتمال افزايش نرخ بيكاري با وجود كرونا دانا - ۱۳۹۹/۰۶/۲۹
نيكمرام با بيان اينكه آخرين نرخ اشتغال استان 12 درصد است، گفت: در سال جاري شرايط كرونا تاثير بسيار بدي بر اقتصاد گذاشت بطوريكه ممكن است در آينده با افزايش... ادامه »
آسيب به بستر معدنكاري با دلالي روزنامه گسترش صمت - ۱۳۹۹/۰۶/۲۹
همواره كساني بوده‌اند كه باعنوان دلالي وارد فعاليت اقتصادي شده و توانسته‌اند سودهاي كلاني حتي بيشتر از توليدكنندگان به‌دست آورند. حوزه معدن نيز از اين روند... ادامه »
تيغ استثمار ثروت و نژادپرستي بر گلوي مردم آمريكا/ بودجه آدمكشي بيشتر از محروميت زدايي است دانا - ۱۳۹۹/۰۶/۲۹
نخبگان ثروتمند در آمريكا با هدف گسترش ثروت و قدرت خود از ابزاري مانند؛ دزدي، محروم سازي و استثمار استفاده مي كنند و منابع ناچيزي به سرمايه گذاري در مسكن،... ادامه »