دریافت اطلاعات ...
 
روابط عمومی صندوق کارآفرینی امید
چهارشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۲

ارائه تسهيلات اشتغال آفرين به معرفي شدگان كميته امداد امام خميني و بهزيستي در سيستان و بلوچستان
 
پيام سپاهان - صندوق كارآفريني اميد در سال جديد آماده پرداخت تسهيلات اشتغال آفرين به معرفي شدگان از طرف كميته امداد امام خميني و بهزيستي است.
ارائه تسهيلات اشتغال آفرين به معرفي شدگان كميته امداد امام خميني و بهزيستي در سيستان و بلوچستان پيام سپاهان - صندوق كارآفريني اميد در سال جديد آماده پرداخت تسهيلات اشتغال آفرين به معرفي شدگان از طرف كميته امداد امام خميني و بهزيستي است.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تعاون، كار و رفاه اجتماعي سيستان و بلوچستان، غلامعلي صمصامي مدير صندوق كارآفريني اميداستان با بيان اين مطلب گفت: با توجه به تفاهم نامه صندوق با بهزيستي و كميته امداد، شرايط براي پرداخت تسهيلات به كارآفرينان معرفي شده فراهم شده است.
وي با اشاره اينكه پرداخت تسهيلات در سه بخش ايجاد، توسعه و سرمايه در گردش خواهد بود، افزود: تسهيلات از طريق اين دو تفاهم نامه براي همه افراد واجد شرايط پرداخت مي شود و تنها كارمندان دستگاه هاي دولتي نمي توانند از اين تسهيلات استفاده كنند.
مدير صندوق كارآفريني اميد سيستان و بلوچستان با تاكيد بر نظارت مستمر صندوق كارآفريني اميد از طرح هاي در دست اجرا، اظهار داشت: با توجه به اينكه پرداخت تسهيلات به صورت دو مرحله اي است، بخش دوم تسهيلات تنها با ارائه گزارش پيشرفت طرح كه كميته نظارت آن را تهيه مي كند پرداخت مي شود.
صمصامي با بيان اينكه نرخ سود تسهيلات اين دو تفاهم نامه 10 درصد و از محل اعتبارات بند الف تبصره 18 قانون بودجه سال 1400 كشور تعيين شده است، گفت: سقف پرداخت تسهيلات از محل تفاهم نامه با كميته امداد در قسمت مشاغل خرد و خانگي تا پنج ميليارد ريال و در قسمت كارآفريني و كارفرمايي تا سقف پنجاه ميليارد ريال و در تفاهم نامه با بهزيستي به ترتيب تا سقف دو ميليارد ريال و پنج ميليارد ريال است.
وي افزود: متقاضيان براي ارائه درخواست بايد به كميته امداد و بهزيستي مراجعه كنند.
23 فروردين 1401 14:24
روابط عمومي اداره كل تعاون، كار و رفاه اجتماعي سيستان و بلوچستان |
كد خبر : 264,264
كليدواژه ها: كميته امداد , بهزيستي , اشتغال , صندوق كارآفريني اميد , غلامعلي صمصامي , سيستان و بلوچستان
نظرات بينندگان
منبع خبر:
سپاهان نیوز
   تاریخ: ۱۵:۰۳ - ۲۳/۰۱/۱۴۰۱   بازدید: ۳۲۲